Total Commander Forum Index Total Commander
Форум поддержки пользователей Total Commander
Сайты: Все о Total Commander | Totalcmd.net | Ghisler.com | RU.TCKB
 
 RulesRules   SearchSearch   FAQFAQ   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Single Post  Topic: Українізація плагінів 
Author Message
Ukr_Cherya



PostPosted: Sun May 15, 2005 13:46    Post subject: Українізація Reply with quote

SCHMaster

Якщо хтось не розуміє на цьому форумі українську мову, то нехай пише мені на пошту свої скарги і я з ним особисто подискусую про це. Українська не є китайська і російськомовні громадяни зрозуміти її всеж зможуть. Exclamation Україномовні люди знають російську, то чого ж росіяни не зможуть прочитати та зрозуміти український текст.
Самий прикол в тому, що ніхто так і не прислав свій мовний файл. Можливо просто ніхто незнає про мою пропозицію, а може ніхто не хоче мати в своєму плагіні український переклад і вважає, що російська і так всім підходить. А хтось може і користується тільки україномовними програмами та з принципу не хоче використовувати проги, де немає українського перекладу.
Для тих, хто хоче мати в своєму плагіні український переклад пишіть мені на е-пошту лист зі вставленим мовним файлом.
Моя е-пошта [Ukr_Cherya@ukr.net] , [Ukr_Cherya@mail.ru] (без дужок та після Ukr стоїть нижня риска)
View user's profile Send private message Send e-mail


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group